zegar

Pon - Pt 9:00 - 21:00

Sob 9:00 - 18:00

telefon

+48 91 852 40 92

+48 91 852 40 93

Informacja

+48 512 499 949

pin

Przecław 96 e

72-005 Przecław / Szczecin

linia
g+
 • nowe na 30%
 • rpw-30
 • karboksyterapia_30-1024×340
 • 01a
 • mezoterapia-mikroiglowa-dermapen
 • venus_legacy_30
 • 1094-x-363_EMERGE-old-1

Focus RF+

Cena: 200 zł
Czas zabiegu: 60 min

AUTO – FOCUS 3D SYSTEM

focusZ wielką przyjemnością oferujemy Państwu najskuteczniejszą metodę odmładzania skóry, liftingu, modelowania i ujędrniania ciała przy użyciu najnowszego urządzenia FOCUS RF+3D wykorzystującego technologię fal radiowych. System ten odmładza skórę powodując niszczenie starych włókien kolagenowych odpowiadających za jakość skóry i odbudowę w ich miejsce nowych, przez co już po pierwszym zabiegu widoczne są wizualne efekty jędrnej i odmłodzonej skóry. Efekty są szybkie i trwałe, co widoczne jest np. podczas ujędrniania pośladków.

Kontrolowana energia termalna jest metodą obkurczania luźnej i zwiotczałej skóry poprzez dobrze znany mechanizm denaturacji kolagenu.

Opis urządzenia

Focus RF to urządzenie wykorzystujące działanie fal radiowych na skórę właściwą i tkankę podskórną. Fala radiowa w skórze powoduje wytworzenie energii cieplnej dzięki czemu włókna kolagenowe obkurczają się, regenerują i pogrubiają. Temperatura podczas zabiegu (45-60°C) jest jednym z ważniejszych czynników wpływających na efekt zabiegu, ponieważ dopiero w 45°C zaczynają zachodzić procesy neokolagenacji w skórze właściwej. Już po pierwszym zabiegu ujędrniania ciała widoczne są wizualne efekty w postaci ujędrnienia pośladków, wysmuklenia i redukcji zwiotczeń skóry. Doskonale sprawdza się w zabiegach bezinwazyjnego liftingu twarzy oraz modelowania sylwetki.

Modelowanie sylwetki. Jak to działa?

FOCUS RF+ ujędrnia ciało, potrafi rozprawić się z cellulitem, świetnie radzi sobie z niedoskonałościami w najtrudniejszych partiach – ze zwiotczałą skórą ramion, tzw. „motylkami”, luźną skórą po wewnętrznej stronie ud i obwisłą skórą nad kolanami. Bardzo dobre efekty widać na dłoniach- napina skórę i rozjaśnia plamy pigmentacyjne.

Fale radiowe stosowane na ciało są zalecane w przypadku zabiegów wyszczuplających, antycellulitowych oraz modelujących sylwetkę. Polepszają proces spalania tkanki tłuszczowej i poprawiają stan skóry. Stymuluje zarówno tkanki powierzchniowe jak i dociera do głębokich warstw skóry i komórek tłuszczowych (adipocytów ). Pod wpływem fali radiowej komórki tłuszczowe ulegają rozpuszczeniu, zmniejsza się obwód ciała, a cellulit ulega wygładzeniu. Ze względu na to, że tkanka tłuszczowa ulega silniejszemu przegrzaniu zabiegi z wykorzystaniem FOCUSA RF+ doskonale modelują i wyszczuplają sylwetkę, a także ujędrniają pośladki.

Pod wpływem dostarczanej energii następuje zjawisko termolipolizy polegające na selektywnej redukcji tkanki tłuszczowej poprzez obkurczanie objętości komórek. Nie bez znaczenia jest to, że na skutek działania radiofrekwencji zwiększa się przepływ krwi poprawiający dotlenienie i odżywienie skóry.
Przyspieszeniu ulega również przemiana materii, co korzystnie wpływa na odtoksycznienie organizmu i usprawnianie układu limfatycznego.

Zabiegi ujędrniania ciała, kształtowania sylwetki mogą pomóc w przywróceniu optymalnego kształtu konkretnym obszarom ciała. Tkanka tłuszczowa jest bardzo wrażliwa na przepływ krwi. FOCUS RF+ termicznie pobudza ukrwienie i zwiększa przepływ krwi oraz uwalnia wolne kwasy tłuszczowe. Stymuluje nowy kolagen oraz przyspiesza lipolizę i drenaż limfy.

FOCUS RF – redukuje cellulit, wygładza strukturę skóry

Kształtowanie i redukcja cellulitu to aspekty stanowiące powód do martwienia ok. 85% kobiet. Nawet te posiadające szczupłe sylwetki mają cellulit. Powszechność występowania tego zjawiska spowodowała wytworzenie ogromnego zapotrzebowania na zabiegi napinania skóry oraz kształtowania sylwetki.

Cellulit charakteryzuje się występowaniem podzielonych odcinków podskórnej tkanki tłuszczowej, które migrują w strukturze podskórnej tkanki elastycznej. Cellulit wynika z magazynowania tłuszczu w tkance podskórnej, który odstaje przez elastyczną warstwę tkanki łącznej pokrywającej zmagazynowany w skórze właściwej tłuszcz, w tym także głębiej leżące połączenie podskórno-skórne oraz podskórne warstwy tłuszczu, powodując nierówności skóry określane jako „skórka pomarańczowa”.

focus_rf_efekty_1

Opatentowany system FOCUS RF+ technologii AUTO – FOCUS 3D może pomóc wygładzić i napiąć skórę dotkniętą cellulitem poprzez naprężenie skórne przegród włóknistych na skutek termicznych obrażeń układu naczyniowego. Radiofrekwencja napina i obkurcza tkanki znajdujące się między skórą właściwą a tkanką podskórną.

Co FOCUS RF+ może zrobić z problemem ramion?

Bolączką większości kobiet są właśnie ramiona. Czasami pomimo ćwiczeń i używania odpowiednich kosmetyków z wiekiem i pod wpływem grawitacji wewnętrzna strona ramion niemiłosiernie zaczyna obwisać. Włókna kolagenowe rozciągają się i bardzo trudno jest się z tym uporać. Do tej pory najczęściej na tę bolączkę stosowany był laser lub IPL jednak są to zabiegi bolesne i nie można się po nich opalać.

W przypadku ramion, po zabiegach urządzeniem FOCUS RF+, zauważamy likwidację „luźnej” skóry, zwiotczałej skóry wewnętrznej strony ramion. Dzięki zastosowaniu fali radiowej na tkankę tłuszczową w tym obszarze możemy również walczyć z tkanką tłuszczową i cellulitem.

Pomimo ćwiczeń bardzo trudno jest usunąć nagromadzoną tkankę tłuszczową w okolicach ramion, dzięki podgrzaniu tłuszczu w komórkach tłuszczowych doprowadzamy do jego rozpadu i dzięki procesom metabolicznym jest on wydalany z organizmu. Możemy dzięki temu bardzo szybko modelować linię ramion i zmniejszać nierówności cellulitowe. Dodatkowym plusem zastosowania tego urządzenia jest to, że zaraz po zabiegu możemy się opalać i eksponować ramiona. Skóra jest napięta, ujędrniona. Nie ma podrażnień spowodowanych przegrzaniem.

Jeśli chcemy eksponować piękne ramiona należy o nie dbać zanim ten problem się pojawi dlatego zabieg jest polecany dla kobiet w wieku 28 jak i 60 letnich.

A w jaki sposób FOCUS RF+ wpłynie na dłonie?

Wizytówką kobiety są dłonie, to one zdradzają prawdziwy wiek, przebarwienia, piegi, nadmiar skóry. Kremy, maski, parafina są zabiegami pielęgnacyjnymi.

Są ważne, ale to za mało, aby na trwałe napiąć i zagęścić „lużną” skórę na dłoniach. FOCUS RF+ jest w stanie natychmiast poprawić wygląd dłoni.

Widać to gdy zrobimy jedną dłoń i porównamy z drugą, wyglądają wtedy jak dłonie dwóch różnych osób: młodszej i starszej, aż trudno w to uwierzyć, ale warto ten efekt zobaczyć.

Stosując zastrzeżoną technologię częstotliwości promieniowania (RF)oraz system chłodzenia kontaktowego FOCUS RF+ może poprawić w widoczny sposób nasz wygląd. RF wytwarza ciepło, kiedy rezystancja elektryczna przetwarza prąd elektryczny na energię termalną głęboko w skórze właściwej.

Urządzenie FOCUS RF+ rozprasza energię równo do trójwymiarowych objętości tkanki na kontrolowanych głębokościach.

Początkową denaturację kolagenu w tych termicznie modyfikowanych tkankach głębokich uważa się za mechanizm natychmiastowego skurczenia się tkanki. Dalej następuje proces ponownego tworzenia się kolagenu, który z kolei napina tkankę skóry właściwej i redukuje zmarszczki.

Qltowy Zabieg 2009

Qltowy Zabieg 2009

Zastosowanie na ciało

 • redukcja cellulitu
 • ujędrnienie pośladków, skóry ramion, brzucha, ud
 • kształtowanie sylwetki po porodzie
 • spalanie tkanki tłuszczowej
 • podniesienie pośladków
 • wysmuklenie talii
 • likwidacja „luźnej skóry” na brzuchu i wewnętrznej stronie ud
 • odmłodzenie rąk i stóp

Przeciwskazania

 • ciąża
 • rozrusznik serca
 • nowotwory skóry
 • nie wygojone rany
twój problem