zegar

Pon - Pt 9:00 - 21:00

Sob 9:00 - 18:00

telefon

+48 91 852 40 92

+48 91 852 40 93

Informacja

+48 512 499 949

pin

Przecław 96 e

72-005 Przecław / Szczecin

linia
g+
 • nowe na 30%
 • rpw-30
 • karboksyterapia_30-1024×340
 • 01a
 • mezoterapia-mikroiglowa-dermapen
 • venus_legacy_30
 • 1094-x-363_EMERGE-old-1

Lipo Royal II

Cena: 190 - 230 zł
Czas zabiegu: 40 - 60 min

LIPOSUKCJA BEZOPERACYJNA

lipo_royalLipo Royal II to realna alternatywa dla skalpela i odsysania tłuszczu, jedno z najbardziej zaawansowanych technologicznie urządzeń do wykonywania bezinwazyjnej liposukcji.

Zabieg ten jest całkowicie bezpieczny, nieinwazyjny i bezbolesny, a efekty osiągnięte po serii zabiegów porównywalne są do efektów uzyskanych drogą tradycyjnej liposukcji, jednak bez niedogodności z nią związanych, jak krwiaki, ryzyko powikłań, czy długi okres rekonwalescencji.

Ta zdobycz techniki niesie duże nadzieje w walce z miejscową otyłością i bezpowrotnego niszczenia komórek tłuszczowych.

Dzięki wbudowanemu komputerowi możemy pracować na kilku programach modelujących sylwetkę, a także walczyć z komórkami tłuszczowymi i cellulitem na różnych partiach ciała.

Przebieg zabiegu

Zabieg trwa 1,5 h i można podzielić na 3 etapy:

ETAP I – zniszczenie komórek tłuszczowych
Działanie Lipo Royala II oparte jest na niszczeniu komórek tłuszczowych za pomocą fal ultradźwiękowych. Wykorzystywana jest fala o częstotliwości w przedziale 20 – 70 KHz, która jest nazywana kawitacją ultradżwiękową. Urządzenie wykorzystuje głowice o częstotliwości 40 KHz, która należy do akustycznej kawitacji – technologia nazywana jest AWT (Acustic Wave Therapy). Niskie częstotliwości fal ultradźwiękowych wywołują fale ciśnienia i podciśnienia, wytwarzają się miliony mikropęcherzyków, które wprowadzają komórki tłuszczowe (adipocyty) w drgania. Membrana komórkowa powoduje wewnętrzne pękanie adipocytów , dochodzi do rozpadu z jednoczesnym uwolnieniem znacznych pokładów energii i rozerwaniem błon komórek tłuszczowych.

ETAP II – upłynnienie tłuszczu
W tej fazie wykorzystuje się cztery płytki ultradźwiękowe, które przyspieszają rozpad tłuszczu na wolne kwasy tłuszczowe poprzez delikatne podgrzanie tkanek. Płytki przykładamy w miejsca najbardziej problematyczne, możemy wymodelować sylwetkę dokładnie tam gdzie chcemy.
Dzięki różnym poziomom miejscowo stymulujemy tkankę tłuszczową dopełniając efekty zabiegu.

ETAP III – drenaż i ujędrnienie
Przełom ! Oprócz tego, że chudniesz, uelastyczniasz skórę!
Uzyskujemy to dzięki „współpracy” dwóch technik: zaawansowanej technice RF (fali radiowej) zwanej też thermolipolizą i systemie Vaccum, głowicy z wykorzystaniem podciśnienia do endomasażu.
Efektem tego masażu jest drenaż limfatyczny, który ułatwia usunięcie z organizmu trójglicerydów, uwolnionych podczas rozbijania tkanki tłuszczowej. Masaż wykonywany głowicą wykorzystującą falę radiową, dodatkowo poprawia jędrność i napięcie skóry.
Vacum ma za zadanie uchwycenie konkretngo fałdu skórnego, powodując silne przekrwienie wraz z jednoczesnym drenażem. Mocne ruchy cyrkulacyjne pobudzają procesy metaboliczne, poprawiają mikrocyrkulacje i rozbijają cellulit. Ten etap zabiegu polecany jest dla osób z cellulitem.

Dla kogo przeznaczony zabieg?

Lipo Royal II przeznaczony jest zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Polecany jest szczególnie osobom, które mają trudności w pozbyciu się nadmiaru tkanki tłuszczowej z kłopotliwych miejsc. Zabiegi rekomendowane są głównie osobom, które chciałyby pozbyć się otłuszczeń w okolicach kolan, boczków, ud i tzw. ”bryczesów”, pośladków, ramion czy brzucha. Wszędzie tam, gdzie tradycyjne metody są nieefektywne lub bardzo wolno przynoszą zadawalające efekty.

Lipo Royal II to także niezrównana metoda walki ze znienawidzonym przez wszystkie kobiety cellulitem.

Lipo Royal II przynosi ulgę w każdym stadium cellulitu, jest również skuteczny w redukcji wodnej wersji tej uciążliwej przypadłości. Pierwsze efekty widać bezpośrednio po wykonaniu zabiegu: skóra w okolicy oddziaływania fal ultradźwiękowych staje się bardziej miękka, ponieważ komórki tłuszczowe zostały zniszczone i nastąpił wyraźny ubytek tkanki tłuszczowej w danej okolicy.

Efekty

Efekty działania są naprawdę imponujące, choć trzeba zaznaczyć, że Lipo Royal służy do remodelingu sylwetki i nie leczy otyłości. Jest również niezwykle skuteczny w redukcji cellulitu (zdarzyły się przypadki redukcji o 97%), likwiduje również trudno usuwalne złogi i miejscowy nadmiar tkanki tłuszczowej. Wysmukla kolana i uda, a „bryczesy” po prostu znikają. Lipo Royal zastosowany na brzuch i boczki doskonale modeluje talię.
Dzięki zabiegowi poprawia się kondycja skóry: następuje intensywne ujędrnienie przy jednoczesnym usunięciu nadmiaru wody z organizmu.
Całe ciało staje się wysmuklone i jędrniejsze.

Efekty po serii zabiegów

Zabieg prowadzi do zmniejszenia obwodów wybranych partii ciała – brzucha, pośladków, ud, bioder oraz redukcji zaawansowanego cellulitu III i IV stopnia. Zmniejsza tkankę tłuszczową w miejscach, w których najtrudniej się jej pozbyć. Rozbija, często bolesne, skupiska komórek tłuszczowych (mikro i makroguzy).

Średnia redukcja obwodu brzucha od 7cm – 25cm, uzależniona jest od ilości tkanki tłuszczowej, im więcej tkanki tłuszczowej, tym wynik większy.

lipo1

lipo2

lipo3

Ilość zabiegów

Najlepsze efekty przynosi terapia złożona z serii zabiegów (6 – 12 zabiegów w zależności od wymagań i potrzeb klienta), wykonywanych w tygodniowych odstępach. Po upływie 4 – 5 tygodni można zaobserwować znaczące zmniejszenie się obwodów ciała w miejscach poddawanych zabiegom, oraz spadek wagi ciała.

Po przebytej serii zabiegów w celu utrzymania efektów należy wykonywać 1 zabieg „przypominający” co 3 miesiące.

Zalecenia

Po zabiegu liposukcji ultradźwiękowej oraz w trakcie wykonywania serii zabiegów zaleca się spożywanie pokarmów niskotłuszczowych oraz wypijanie minimum 2 litrów wody dziennie. Wskazana jest aktywność fizyczna, korzystanie z sesji w Kapsule SPA lub masaży limfatycznych, które przyspieszą przemianę materii i przyspieszą spalanie tkanki tłuszczowej.

Zastosowanie się do zaleceń dietetycznych ułatwi wydalanie tłuszczu z organizmu i zmniejszy obciążenie wątroby.

Zabieg można łączyć z:

 • FOCUSEM FR+ thermoliftng
 • elektrostymulacją w podczerwieni
 • kapsułą SPA (sauna parowa z podczerwienią)
 • treningiem Power Plate lub każdą inną aktywnością fizyczną
 • hydromasażem

Przeciwwskazania

 • ciąża, karmienie piersią
 • cukrzyca, choroby nowotworowe, niewydolność nerek i wątroby
 • rozrusznik serca, zastawka serca
 • metalowe implanty
 • przepuklina
 • nie wygojone blizny po operacjach (3 miesiące po)
 • na brzuch w okresie menstruacji
twój problem