zegar

Pon - Pt 9:00 - 21:00

Sob 9:00 - 18:00

telefon

+48 91 852 40 92

+48 91 852 40 93

Informacja

+48 512 499 949

pin

Przecław 96 e

72-005 Przecław / Szczecin

linia
Instagram
 • ipixel
 • 001
 • karboksyterapia-1024×340
 • clearlift-35
 • aquapure-35
 • venus-35
 • nir-35

Mezoterapia igłowa


Cennik

Zobacz cennik

Mezoterapia igłowa – sposób na rewitalizację skóry

Kiedy urlop i pełne relaksu dni na świeżym powietrzu pozostają tylko wspomnieniem, cera najbardziej potrzebuje regeneracji i nawilżenia. Jest przesuszona – łatwo się czerwieni, staje się podrażniona i pozbawiona blasku. Jest to efekt zmiany trybu życia i częstego przebywania w zamkniętych, sztucznie ogrzewanych bądź klimatyzowanych pomieszczeniach. Należy wówczas wybrać taką kurację, która szybko i dogłębnie nawilży i zregeneruje skórę poprzez dostarczenie składników aktywnych bezpośrednio w miejsce docelowe, omijając barierę naskórka.
Jedną z najskuteczniejszych metod jest mezoterapia igłowa.

Czym jest mezoterapia igłowa?

Mezoterapia igłowa wykonywana jest w sposób innowacyjny za pomocą profesjonalnego pistoletu do mezoterapii igłowej, co wpływa na jakość i szybkość wykonania zabiegu. Aparat gwarantuje zabieg całkowicie bezpieczny i bezbolesny, zapewnia niesamowitą dokładność, głębokie odżywienie tkanek oraz brak bólu warunkują rewolucyjność aparatu.

Mezoterapia igłowa jest niechirurgiczną metodą pozwalającą przywrócić skórze piękny, zdrowy wygląd. To jeden z najpopularniejszych i skutecznych zabiegów rewitalizujących skórę.

Zabieg polega na bezpośrednim wstrzyknięciu w skórę niewielkich dawek substancji leczniczych w miejsca zmienione chorobowo. Skład dostarczonego do skóry koktajlu uzależniony jest od potrzeb skóry oraz rodzaju wykonanego zabiegu.

Najczęściej wykorzystywane substancje aktywne to: kwas hialuronowy, kompleks witamin (wit. A, B i C), aminokwasy, kwasy nukleinowe, składniki mineralne, peptydy, koenzymy.

Mezoterapia wykonywana jest za pomocą specjalnych cienkich igieł, na 30 minut przed zabiegiem skórę znieczula się kremem.

Mezoterapia igłowa
Dlaczego zabieg stale jest popularny?
Ze względu na swoją skuteczność, multipotencjalność i naturalny efekt nie powodujący zmiany rysów twarzy. Z każdym kolejnym zabiegiem kondycja skóry ulega znacznej poprawie, zmarszczki mimiczne ulegają redukcji, skóra zyskuje na jędrności, zwężają się pory, zwiększa się jej gęstość oraz poprawia owal twarzy. Staje się napięta, bardziej gładka i nawilżona. Ma ujednolicony koloryt, a przy regularnym stosowaniu można obniżyć jej wiek o nawet 10-15 lat!

Ponadto jest to metoda, którą można z powodzeniem stosować w każdym wieku, co więcej stosowana regularnie już od 20. roku życia gwarantuje spowolnienie procesów starzenia skóry. Nie ma też obostrzeń co do miejsca iniekcji – zarówno twarz, dłonie, dekolt czy skóra owłosiona mogą być ostrzykiwane preparatami do mezoterapii.

Kolejną zaletą zabiegu jest możliwość szybkiego powrotu do codziennych aktywności.
Jeśli twoja skóra potrzebuje:

 • odbudowy, odżywienia, odmłodzenia i nawilżenia
 • likwidacji drobnych zmarszczek
 • zmniejszenia zasinienia i obrzęku pod oczami
 • poprawy kolorytu i ogólnego stanu skóry
 • poprawy napięcia

to zabieg mezoterapii igłowej szczególnie polecamy dla Twojej skóry.

Jakich efektów można oczekiwać po zabiegu?
Zabieg mezoterapii dostarcza skórze substancji aktywnych, pobudzają jej naturalne procesy regeneracyjne. Skóra właściwa otrzymuje niezbędne składniki przyczyniające się do rewitalizacji, odmłodzenia oraz nawilżenia. Dzięki substancjom stosowanym w ampułkach dochodzi do poprawy metabolizmu komórek, stymulacji fibroblastów, produkcji nowego kolagenu i elastyny, poprawy mikrokrążenia i właściwego odżywienia skóry.

Ilość zabiegów określana jest w zależności od wieku, problemu i jakości skóry.
W zależności od wskazań najczęściej zabieg mezoterapii wykonuje się co 7-14 lub 28 dni, co najmniej 4 razy. Dla utrzymania efektów zaleca się wykonanie raz na miesiąc przez okres mniej więcej pół roku. Regularne stosowanie mezoterapii igłowej zapewnia młody wygląd skóry i zabezpiecza przed starzeniem się skóry.

Zabieg można wykonywać cały rok – światło słoneczne nie jest żadnym przeciwskazaniem.
Jak wygląda skóra po zabiegu?
Po zabiegu skóra może być lekko zaczerwieniona. Mogą pojawić się również wybroczyny lub siniaczki. Istnieje możliwość wystąpienia rumienia lub obrzęku, który może utrzymywać się do kilku godzin po zabiegu, jest on najczęściej wynikiem reakcji skóry na nakłucia.

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu?

 • alergia na składniki preparatu
 • cukrzyca
 • stany ropne i zapalne skóry
 • opryszczka
 • ciąża i karmienie piersią
twój problem