zegar

Pon - Pt 9:00 - 21:00

Sob 9:00 - 18:00

telefon

+48 91 852 40 92

+48 91 852 40 93

Informacja

+48 512 499 949

pin

Przecław 96 e

72-005 Przecław / Szczecin

linia
g+
  • frakcyjny0
  • 001 bez 30
  • karboksyterapia_new_40
  • 01a
  • mezoterapia-mikroiglowa-dermapen
  • venus_legacy_50
  • nir

Przedłużanie rzęs

Promocja!

Cena regularna: 180 zł
Cena promocja: 144 zł

 

Rzęsy kaszmirowe NOWOŚĆ !

rzęsy
Kaszmirowe rzęsy stały się ostatnio bardzo popularne wśród klienek i zbierają bardzo pozytywne opinie.To ekskluzywny zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs zaprojektowany specjalnie dla najbardziej wymagających klientek.

Co takiego wyróżnia te rzęsy spośród innych dostępnych na rynku ?
Rzęsy kaszmirowe są bardzo delikatne i miękkie w dotyku. Przypominają rzęsy z norki syberyjskiej, czyli rzęs pochodzenia naturalnego. Mają bardzo intensywny, kruczoczarny kolor. Gdy się je zaaplikuje mają ładny połysk i są bardzo lekkie.

Kaszmir, z którego zostały wykonane rzęsy charakteryzuje się bardzo cienkimi włóknami ( 16-18 mikrometrów ) , co zapewnia rzęsie wyjątkową puszystość.
Dzięki ich unikalnej budowie dają nieograniczone możliwości w stylizacjach oczu , dając efekt lekkości i jednocześnie najbardziej widowiskowych wachlarzy
.
Są wygodne w noszeniu i nie obciążają naturalnych rzęs, wyglądają bardzo estetycznie i pięknie zdobiąś oczy. Czas noszenia tych rzęs jest znacznie dłuższy w porównaniu do innych rzęs.

PRZEDŁUŻANIE I ZAGĘSZCZANIE RZĘS

rzesy1

Mamy alternatywę dla codziennego żmudnego malowania rzęs. Dzięki zabiegowi zagęszczania i przedłużania rzęs Twoje rzęsy będą piękne, gęste i długie. Będą wyglądać olśniewająco bez żadnych dodatkowych starań z Twojej strony.

Nasze Klientki coraz częściej decydują się na zabieg przedłużania rzęs. Kierują się nie tylko modą, ale przede wszystkim względami praktycznymi. Przedłużone rzęsy są trwale podkręcone i pogrubione, a oczy dzięki nim wyglądają na większe.

Przedłużanie rzęs polega na doklejeniu jedwabnej rzęsy lub z rzęsy z norki, włosek po włosku do naszych naturalnych.

Jeśli Pani zależy na uzyskaniu efektu „kociego oka”, aplikujemy rzęsy o różnej długości – w wewnętrznym kąciku dodajemy rzęsy krótsze, a w zewnętrznym – dłuższe. Dodać można do tego „efekt zalotki” , który zapewnia rzęsy o mocniejszym podkręceniu C i D.

Rzęsy występują w wielu długościach, grubościach i mają różny stopień podkręcenia.

Zabieg jest przeznaczony dla osób, których naturalne rzęsy są dość krótkie, rzadkie, bądź proste.

Powodem, dla którego Panie poddają się temu zabiegowi, są często takie uroczystości jak wesele, studniówka czy sylwester.

Efekt utrzymuje się przez około sześć tygodni, jednak warto już po około trzech tygodniach wykonać zabieg uzupełniania rzęs, zanim zaczną one wypadać.

Zabieg trwa około 1,5 – 2 godzin.


METODA 1:1 RZĘSY JEDWABNE

rzesy2

Rzęsy jedwabne charakteryzują się intensywną czernią oraz niesamowitym połyskiem, im rzęsa cieńsza, tym bardziej miękka i elastyczna przez co bardziej wygodna i mniej wyczuwalna. Rzęsy wykonane są z wysokiej jakości jedwabiu w połączeniu z włóknem syntetycznym.

Przedłużanie rzęs metodą 1:1 polega na przyklejaniu do każdej pojedynczej, naturalnej, wcześniej odseparowanej rzęsy, rzęsy jedwabnej. Używa się w tym celu specjalnego kleju i precyzyjnych, cieniutkich pęset.

Jest to zabieg przeznaczony dla osób, których naturalne rzęsy są dość krótkie, rzadkie, bądź proste.


METODA 3:1, 2:1, 1:1 RZĘSY Z NORKI SYBERYJSKIEJ

rzesy3

rzesy4

Luksusowy, najwyższej jakości produkt z naturalnego włosia norki syberyjskiej. Rzęsy cechują się lekkim połyskiem, głęboką czernią, lekkością i elastycznością i dłużej się „noszą”.

Jako, że ich grubość to zaledwie 0,07 mm dlatego idealnie imitują ludzką rzęsę i są jak najbardziej bezpieczne, nie niszczą i nie obciążają naszych naturalnych rzęs.

Do metody 2:1 i 3:1 używa się rzęs z norki o grubości zaledwie 0,07 mm, ponieważ tylko najcieńsze rzęsy są odpowiednie do tych metod. Metoda polega na przyklejeniu 2 lub 3 rzęs z norki do jednej naturalnej. Pozwala to zagęścić nawet bardzo rzadkie rzęsy, przy czym zabieg wcale nie obciąża rzęs klientki, ponieważ rzęsy z norek są niezwykle lekkie.

Dla porównania przy aplikacji rzęsy jedwabnej 1:1 używa się grubości 0,15 mm lub 0,20 mm.

Metoda 3:1 jest idealna dla kobiet, które lubią widoczniejszy efekt przy jednoczesnym zachowaniu naturalności.
Ale również intrygująco wygląda oko przy zastosowaniu metody 1:1.

twój problem