zegar

Pon - Pt 9:00 - 20:00

Sob 9:00 - 15:00

telefon

+48 91 852 40 92

+48 91 852 40 93

Informacja

+48 512 499 949

pin

Przecław 96 e

72-005 Przecław / Szczecin

linia
Instagram
  • laser-frakcyjny-ablacyjny
  • motus-axdeka
  • karboksyterapia-dual-mc2
  • clearlift
  • AQUAPURE
  • venuslegacy
  • nir
  • intelect-rpw

O nas


EVITA to nowoczesna Klinika Kosmetologii Estetycznej, laseroterapii, makijażu permanentnego oraz modelowania ciała, która powstała z pasji oraz marzeń stworzenia miejsca, które kompleksowo zadba o piękno każdego klienta.

W swojej ofercie posiadamy zabiegi z zakresu nowoczesnej kosmetologii estetycznej i pielęgnacyjnej, zabiegi laserowe oraz modelowania ciała i likwidacji cellulitu, wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny,

Na powierzchni ponad 200 metrów kwadratowych znajdują się przestronne, nowoczesne i luksusowe wnętrza.

To wyjątkowe miejsce, które oferuje bogatą gamę zabiegów odmładzających i upiększających z wykorzystaniem najbardziej zaawansowanych technologii High Tech z certyfikatami medycznymi.

Zapewniamy skuteczne i bezpieczne procedury przeprowadzania zabiegów anti-aging, liftingujących, mezoterapii mikroigłowej, zabiegów laserowych na przebarwienia i naczynka, zabiegów laserem frakcyjnym ablacyjnym i nieablacyjnym , usuwaniem tatuaży i depilacji laserem aleksandrytowym.

W ofercie zabiegów na ciało posiadamy wiele zabiegów do modelowania ciała , likwidacji tkanki tłuszczowej i cellulitu , między innymi : kriolipolizę , falę uderzeniową , multipolarną falę radiową oraz Endermologię.

Stworzyliśmy gotowe Pakiety Spa z najpiękniejszymi zabiegami relaksacyjnymi w ramach prezentu w postaci eleganckiego zaproszenia, którymi są obdarowywane najbliższe nam osoby.

Dysponujemy szerokim wyborem urządzeń do zabiegów modelowania sylwetki, ujędrniania i usuwania tkanki tłuszczowej, dzięki czemu możemy zagwarantować skuteczne, bezpieczne i indywidualne programy zabiegowe dostosowane do różnych problemów sylwetki.

Ponad 13- letnie doświadczenie, wiedza i zawodowe pasje personelu procentują zadowoleniem naszych klientów. Dbamy o najwyższy standard zabiegów, jakość, miłą atmosferę oraz pełne zadowolenie i satysfakcję klientów.

Serdecznie Państwa zapraszam wraz z całym personelem Evita Klinika
właściciel
Agnieszka Grzonkowska

 

twój problem