zegar

Pon - Pt 9:00 - 21:00

Sob 9:00 - 18:00

telefon

+48 91 852 40 92

+48 91 852 40 93

Informacja

+48 512 499 949

pin

Przecław 96 e

72-005 Przecław / Szczecin

linia
Instagram
  • ipixel
  • motus-ax-deka-30
  • karboksyterapia-1024×340
  • clearlift-30
  • AQUAPURE
  • venuslegacy
  • nir-30
  • intelect rpw

O nas

Agnieszka Grzonkowska
EVITA to nowoczesna Klinika Kosmetologii Estetycznej, laseroterapii, makijażu permanentnego oraz modelowania ciała, która powstała z pasji oraz marzeń stworzenia miejsca, które kompleksowo zadba o piękno każdego klienta.

W swojej ofercie posiadamy zabiegi z kosmetologii estetycznej i pielęgnacyjnej, zabiegi laserowe oraz modelowania ciała i likwidacji cellulitu, wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny, przedłużanie rzęs, makijaże okolicznościowe oraz dysponujemy bogatą ofertą masaży i rytuałów SPA. Nasi klienci doceniają kompleksowość tego miejsca, ponieważ mogą skorzystać z zabiegów pielęgnacji dłoni i stóp.

Na powierzchni ponad 200 metrów kwadratowych znajdują się przestronne, nowoczesne i luksusowe wnętrza.

To wyjątkowe miejsce, które oferuje bogatą gamę zabiegów odmładzających i upiększających z wykorzystaniem najbardziej zaawansowanych technologii High Tech z certyfikatami medycznymi.

Zapewniamy skuteczne i bezpieczne procedury przeprowadzania zabiegów anti-aging, liftingujących, mezoterapii igłowej, zabiegów na przebarwienia i naczynka, zabiegów laserem frakcyjnym oraz odprężających i regenerujących masaży i rytuałów SPA.

Stworzyliśmy gotowe Pakiety Spa z najpiękniejszymi zabiegami relaksacyjnymi w ramach prezentu w postaci eleganckiego zaproszenia, którymi są obdarowywane najbliższe nam osoby.

Dysponujemy szerokim wyborem urządzeń do zabiegów modelowania sylwetki, ujędrniania i usuwania tkanki tłuszczowej, dzięki czemu możemy zagwarantować skuteczne, bezpieczne i indywidualne programy zabiegowe dostosowane do różnych problemów sylwetki.

Ponad 9-letnie doświadczenie, wiedza i zawodowe pasje personelu procentują zadowoleniem naszych klientów. Dbamy o najwyższy standard zabiegów, jakość, miłą atmosferę oraz pełne zadowolenie i satysfakcję klientów.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej Kliniki, gdzie w luksusowych wnętrzach, przy relaksującej muzyce i świecach poczujesz chwile wyciszenia, relaksu i piękna.

Serdecznie Państwa zapraszam wraz z całym personelem Evita Spa
właściciel
Agnieszka Grzonkowska

 

twój problem