zegar

Pon - Pt 9:00 - 20:00

Sob 9:00 - 15:00

telefon

+48 91 852 40 92

+48 91 852 40 93

Informacja

+48 512 499 949

pin

Przecław 96 e

72-005 Przecław / Szczecin

linia
Instagram
  • laser-frakcyjny-ablacyjny
  • motus-axdeka
  • karboksyterapia-dual-mc2
  • clearlift
  • AQUAPURE
  • venuslegacy
  • nir
  • intelect-rpw

Depilacja laserowa laserem aleksandrytowym

 


Zobacz cennik >


Depilacja laserem aleksandrytowym o długości fali 755 

Depilacja to sposób na estetyczny wygląd i dobre samopoczucie. Klasyczne metody usuwania zbędnego owłosienia , takie jak wosk, maszynka czy kremy do depilacji są czasochłonne , bolesne i dają krótkotrwały efekt . Gładka i jedwabista skóra bez konieczności częstej depilacji to marzenie większości z nas . O ile życie bez codziennego golenia byłoby prostsze i przyjemniejsze?

Czy wiesz, że jest to możliwe?

Współcześnie obowiązujący kanon piękna to gładkie ciało, bez zbędnego owłosienia.

Laser aleksandrytowy  usuwa w sposób trwały owłosienie.Usuwa ciemne i jasne owłosienie o 25 % skuteczniej i jest bezbolesny!

Laser do depilacji jest laserem aleksandrytowym o długości fali 755 nm, która ma wysoką absorpcję w melaninie. W praktyce jest laserem , który najszybciej spośród wykorzystywanych na rynku urządzeń do epilacji wychwytuje chromofor melaniny. Powoduje to, że laser staje się optymalnym rozwiązaniem do depilacji włosów cienkich oraz bardzo jasnych , w których melanina występuje w najmniejszych stężeniach.

Dodatkowo technologia lasera do epilacji wykorzysuje formułę Moveo powoduje stopniowe nagrzewanie skóry i znajdujących się w niej mieszków włosowych co ostatecznie prowadzi do ich termicznej destrukcji.

Głowica posiada końcówkę o rozmiarze 20 nm wyposażoną w szafirową płytkę, która odpowiada za chłodzenie skóry podczas zabiegu.
Szafirowa końcówka jest podczas zabiegu schładzana do temperatury 15 stopni Celsjusza, co daje efekt zabiegu zupełnie pozbawionego bólu.

Skuteczna depilacja laserowa z delikatnością dotyku? bez bólu?

Podstawową zaletą depilacji laserowej jest utrzymywanie się gładkiej skóry bez włosów do końca życia jako proces długotrwały. Wystarczy kilka zabiegów i już nigdy więcej nie trzeba martwić się o zbędne owłosienie. Jednak strach przed bólem potrafi zniechęcić. Dużym przeciwskazaniem może być też opalona skóra czy jasne, cienkie włoski. Aby wyjść naprzeciw potrzebom naszych klientów, którzy oczekują skutecznej i bezbolesnej depilacji poszukiwaliśmy odpowiedniego rozwiązania . Takiego, które zapewnia bezpieczeństwo i trwały efekt każdemu klientowi. Laser aleksandrytowy usuwa nawet najjaśniejsze i najcieńsze włoski zupełnie bezboleśnie.

Dlaczego depilacja laserowa jest tak skuteczna?

Wyjątkowość lasera aleksandrytowego w stosunku do innych technologii depilacji polega przede wszystkim na:

  • najszybszym wychwyceniu w skórze chromoforu melaniny – co sprawia, że laser najlepiej sprawdza się w zabiegach na jasnych i cienkich włosach, dodatkowo każdy fototyp skóry ( I-IV ) , a nawet skóra opalona mogą zostać poddane zabiegowi
  • całkowitej bezbolesności zabiegu – chłodzona do 15 stopni Celsjusza szafirowa końcówka , minimalizuje odczucia bólowe pacjenta

 

Które obszary ciała mogą zostać poddane depilacji laserwowej ?

Depilacja może objąć każdy obszar ciała : tzw. wąsik, ramiona, pachy, uda, łydki i wszystkich innych obszarów , na których owłosienie sprawia problem Pacjetowi.
Kto może skorzystać z depilacji laserowej ?

Każdy : kobiety, mężczyżni , niezależnie od karnacji, koloru włosów czy części ciała, która wymaga epilacji. Laser radzi sobie nawet z cienkimi włosami blond czy siwymi. Nawet jeśli depilacja laserowa innym urządzeniem nie powiodła się , laser aleksandrytowy bezboleśnie usunie zbędne włoski.

Ile zabiegów potrzeba aby uzyskać trwały efekt?

Większość osób potrzebuje 4-6 zabiegów , wykonywanych w 6-8 tygodniowych odstępach . Należy jednak pamiętać , że ostateczna liczba potrzebnych zabiegów ustalana jest indywidualnie podczas konsultacji.

Dlaczego zabiegi wykonywane laserem aleksandrytowym są bezbolesne?

Specjalna szafirowa końcówka schładzana jest do 15 stopni Celsjusza oraz specjalna technika szybkich, precyzyjnych ruchów głowicą pozwala na wykonywanie zabiegu bezboleśnie nawet u osób z obniżonym progiem bólowym.

twój problem