zegar

Pon - Pt 9:00 - 20:00

Sob 9:00 - 15:00

telefon

+48 91 852 40 92

+48 91 852 40 93

Informacja

+48 512 499 949

pin

Przecław 96 e

72-005 Przecław / Szczecin

linia
Instagram
  • laser-frakcyjny-ablacyjny
  • motus-axdeka
  • karboksyterapia-dual-mc2
  • clearlift
  • AQUAPURE
  • venuslegacy
  • nir
  • intelect-rpw

Mikroblading

Zobacz cennik >


Microblading – makijaż permanentny brwi

Cena obejmuje 2 wizyty

Mikroblading, czyli brwi od nowa. Rekonstrukcja łuku brwiowego polegająca na precyzyjnym malowaniu włosków, które łudząco są podobne do tych naturalnych. Włoski domalowuje się w taki sposów aby wyglądały niemal jak te naturalne czyli zgodnie z kierunkiem wzrosu tych naturalnych. Tylko w taki sposób możemy wyczarować najbardziej naturalny efekt.

Tę metodę polecam wszystkim Paniom, które zawsze bały się wykonać makijaż permanentny brwi metodą tradycyjną, ponieważ jest to gwarancja w pełni lekkiego i naturalnego efektu końcowego bez ryzyka przemalowania czy efektu ciężkich, ciemnych i nienaturalnych brwi.

Po tym zabiegu brwi będą wyglądały bardzo naturalnie z odpowiednio dopasowanym kształtem.

Na czym polega mikroblading?

Mikroblading nie zagęszcza brwi, nie sprawia także, że wyrastają nowe włoski. Pozwala jednak nadać brwiom naturalny wygląd, bo włoski są dorysowywane na skórze. Fachowo nazywa się to wprowadzeniem pigmentu za pomocą mikroostrza do warstwy kolczystej naskórka.
Po znieczuleniu miejsca kremem znieczulającym, rysowany jest kształt łuku brwiowego. Po akceptacji rysunku przystępuje się do mikropigmentacji, po uprzednim doborze pigmentu, który kolorem musi przypominać kolor naturalnych włosków.
Za pomocą specjalnego piórka delikatnie nacina się skórę na odpowiednią głębokość, tworząc na niej zarys włoska, w który następnie aplikowany jest barwnik. Daje to naturalny efekt cienkich włosków. Zabieg trwa około 1,5 – 2 godzin.

Jak dbać o skórę po mikrobladingu?

1. Tuż po zabiegu brwi nie wolno dotykać, trzeć ani moczyć

2. Po trzech godzinach należy brwi smarować maścią regenerującą i przyspieszającą gojenie (Bepanthen maść lub Alantan Plus maść) aplikujemy co kilka godzin patyczkiem na uprzednio oczyszczone brwi 6-7 razy dziennie

3. Po trzech dniach pojawiają się strupki – nie wolno ich zdrapywać

4. Przez 2 tygodnie po zabiegu nie korzystamy z solarium, sauny i basenu.

5. Skóry w okolicach brwi nie wolno opalać ani wysuszać, trzeba też zrezygnować z silnych peelingów.

twój problem