zegar

Pon - Pt 9:00 - 20:00

Sob 9:00 - 15:00

telefon

+48 91 852 40 92

+48 91 852 40 93

Informacja

+48 512 499 949

pin

Przecław 96 e

72-005 Przecław / Szczecin

linia
Instagram
  • laser-frakcyjny-ablacyjny
  • motus-axdeka
  • karboksyterapia-dual-mc2
  • clearlift
  • AQUAPURE
  • venuslegacy
  • nir
  • intelect-rpw

Fala uderzeniowa

 


Zobacz cennik >


FALA UDERZENIOWA

To nieinwazyjny zabieg skutecznie i długotrwale redukujący cellulit , tkankę tłuszczową i obrzęk lipidowy .

Przyczynami powstania cellulitu są powiększone komórki tłuszczowe wypychane do góry na powierzchnię skóry oraz ułożone pionowo i pozbawione elastyczności włókna tkanki łącznej, które razem z otaczającą je tkanką tłuszczową nie rozciągają się powodując powstanie nierówności na skórze w postaci pomarańczowej skórki. Urządzenie emituje falę akustyczną, która przenika przez skórę i komórki tłuszczowe powodując rozpad kolagenu budującego włókniste przegrody tkanki łącznej. W efekcie zostają zminimalizowane podskórne komórki tłuszczowe, które stanowią główny składnik cellulitu oraz włókna tkanki łącznej nabierają elastyczności. Ponadto terapia radialnymi falami akustycznymi pobudza krążenie oraz wpływa na produkcję kolagenu. Już po jednym zabiegu można zaobserwować redukcję cellulitu, zwiększenie napięcia, jędrności i poprawę tekstury skóry.
OPIS
rpw2Terapia uderzeniowa radialną falą akustyczną (Radial Pressure Wavetherapy) to amerykańskie urządzenie emitujące radialną falę akustyczną w celu leczenia przyczyn powstania cellulitu. Przyczynami powstania cellulitu są powiększone komórki tłuszczowe wypychane do góry na powierzchnię skóry oraz ułożone pionowo i pozbawione elastyczności włókna tkanki łącznej, które razem z otaczającą je tkanką tłuszczową nie rozciągają się powodując powstanie nierówności na skórze w postaci pomarańczowej skórki.

rpw3Fala akustyczna przenika przez skórę i komórki tłuszczowe powodując rozpad kolagenu budującego włókniste przegrody tkanki łącznej. W efekcie zostają zminimalizowane podskórne komórki tłuszczowe, które stanowią główny składnik cellulitu oraz włókna tkanki łąznej nabierają elastyczności. Ponadto terapia radialnymi falami akustycznymi pobudza krążenie oraz wpływa na produkcję kolagenu. Już po jednym zabiegu można zaobserwować redukcję cellulitu, zwiększenie napięcia, jędrności i poprawę tekstury skóry.

Urządzenie  posiada 2 głowice zabiegowe. Pierwsza   emituje radialną falę uderzeniową docierając do głębokich warstw skóry i skutecznie zwalcza cellulit. Druga natomiast V-Actor emituje drgania, które poprzez drenaż limfatyczny usuwają z organizmu złogi tłuszczowe i toksyny usuniętego cellulitu. Dodatkowo różne transmittery zabiegowe pozwalają precyzyjnie dobrać końcówkę do odpowiedniej części ciała. Połączenie pracy dwoma głowicami gwarantuje szybkie i nieinwazyjne usunięcie cellulitu już po pierwszym zabiegu. Po serii zabiegów badania naukowe w Szwajcarii wykazały zniknięcie „pomarańczowej skórki” w 94%, wzrost elastyczności skóry o 110%, remodelowanie ciała do 7 cm, wzrost gładkości i miękkości skóry w 95% przypadków oraz zmniejszenie obwodu w 82% przypadków.
VIDEO

EFEKTY
Zabiegi falą uderzeniową przeznaczone są dla wszystkich kobiet oczekujących spektakularnych efektów w leczeniu cellulitu, poprawy napięcia i elastyczności skóry, a także zmniejszenia obwodu ciała w miejscach najbardziej wymagających. Zabiegi można wykonywać od 1,4 – 5 barów, dzięki czemu intensywność można dopasować do indywidualnych odczuć i potrzeb pacjenta. Fala akustyczna mechanicznie oddziałuje na tkankę łączną w miejscach dotkniętych cellulitem, wprowadzając ją w drgania i sprawiając, że tkanka zostaje ujędrniona, a jednocześnie wymiernie poprawia się elastyczność skóry. Podczas gdy inne kuracje zwiększają elastyczność skóry o 15-20%, kuracja pozwala na poprawienie elastyczności skóry o 74% natychmiast po zabiegu i do 110% w okresie sześciu miesięcy od zakończenia kuracji. Dodatkowo usprawnia się krążenie krwi i limfy, zapewniając lepszy metabolizm, dzięki czemu skóra jest napięta, a obszary ciała poddane zabiegowi ulegają wyszczupleniu.

 

twój problem