zegar

Pon - Pt 9:00 - 21:00

Sob 9:00 - 18:00

telefon

+48 91 852 40 92

+48 91 852 40 93

Informacja

+48 512 499 949

pin

Przecław 96 e

72-005 Przecław / Szczecin

linia
Instagram
  • ipixel
  • motus-ax-deka-30
  • karboksyterapia-1024×340
  • clearlift-30
  • AQUAPURE
  • venuslegacy
  • nir-30
  • intelect rpw

FOTOODMŁADZANIE Day VL/VSL

Promocja! -35%

Zabieg na twarz: 325 zł

Cena regularna: 500 zł


 

Zalety zabiegu

Błyskawiczne wyrównanie koloru skóry, poprawa napięcia , jędrności oraz wyrażne dodanie blasku i przywrócenie witalnego- zdrowego wyglądu – to bez wątpienia podstawowe atuty zabiegów fotoodmładzania skóry.

Zabieg daje spektakularne efekty i praktycznie nie wymaga gojenia ani okresu rekonwalescencji , po zabiegu można wrócić do swoich codziennych obowiązków, dlatego zabieg nazywany jest zabiegiem luchowym oraz bankietowym.

Cieszy się ogromną popularnością wśród klientów, którzy oczekują w szybkim czasie poprawić kondycje skóry.

Efekty

Zabieg DayVL /VSL jest modelowym przykładem zabiegów fotoodmładzania. Po jego przeprowadzeniu efekty widoczne są niemal natychmiastowo, jednak najlepszych rezultatów można oczekiwać po wykonaniu serii 3 zabiegów w czterotygodniowych odstępach.

W wyniku kuracji Day VL skóra zyskuje naturalny, zdrowy, a przede wszystkim wyrównany koloryt, ulega naprężeniu dzięki czemu poprawia się owal twarzy. Zaś drobne zmarszczki oraz nierówności skórne znikają lub znacząco się spłycają.

Wskazania

– skóra szara , zmęczona, ziemista

– skóra palacza

– skóra zniszczona słońcem

– skóra z delikatnymi przebarwieniami

– rumień

– trądzik różowaty

– wiotkość skóry

Szczegóły zabiegu

Zabieg fotoodmłafzania Day VL/VSL jest zabiegiem szybkim, bezbolesnym i nie wymaga specjalnej pielęgnacji i gojenia po zabiegu. W trakcie trwającego kilkanaście minut zabiegu kosmetolog prowadzi głowicę lasera po obszarach skóry przeznaczonych do leczenia.

Wiązka lasera naświetla głębsze warstwy skóry w sposób nieablacyjny, co oznacza, że przenika przez zewnętrzne warstwy naskórka bez jego naruszania. Dzięki temu od razu można wrócić do normalnych, zwyczajowych czynnosci.

Światło lasera oddziałowuje na melaninę i hemoglobinę, dzięki czemu Day VL jest skuteczny w usuwaniu drobnych przebarwień i wyrównaniu kolorytu skóry oraz zamyka mniejsze naczynka.

Wskazania pozabiegowe

Bezpośrednio po zabiegu skóra może być lekko zaczerwieniona i lekko opuchnięta. Ponieważ terapia laserem uwrażliwia skórę na światło i sprawia, że w pierwszych momentach po zabiegu jest ona delikatna, należy szczególnie troskliwie traktować ją po zakończeniu terapii.

Należy pamiętać o ochronie przed promieniowaniem słonecznym, używaniu kremów z wysokim filtrem ale też o nieforsowaniu skóry mechanicznymi czynnikami, np. tarciem , peelingami. Pozwólmy po prostu swojej skórze na spokojną regenerację.

Przeciwskazania

– ciąża, karmienie piersią

– przyjmowanie leków oraz ziół światłouczulających

– fotodermatozy

– nowotwory złośliwe

– bielactwo, łuszczyca

– zaburzenia krzepnięcia krwi

– skłonność do powstawania bliznowców

– aktywne infekcje skórne w miejscu zabiegu

-świeża opalenizna

– kremy samoopalające

twój problem