zegar

Pon - Pt 9:00 - 20:00

Sob 9:00 - 15:00

telefon

+48 91 852 40 92

+48 91 852 40 93

Informacja

+48 512 499 949

pin

Przecław 96 e

72-005 Przecław / Szczecin

linia
Instagram
  • laser-frakcyjny-ablacyjny
  • motus-axdeka
  • karboksyterapia-dual-mc2
  • clearlift
  • AQUAPURE
  • venuslegacy
  • nir-25
  • intelect-rpw

FOTOODMŁADZANIE LASEROWE


 

 

Zalety zabiegu

Błyskawiczne wyrównanie koloru skóry, poprawa napięcia , jędrności oraz wyrażne dodanie blasku i przywrócenie witalnego- zdrowego wyglądu – to bez wątpienia podstawowe atuty zabiegów fotoodmładzania skóry.

Zabieg daje spektakularne efekty i praktycznie nie wymaga gojenia ani okresu rekonwalescencji , po zabiegu można wrócić do swoich codziennych obowiązków, dlatego zabieg nazywany jest zabiegiem luchowym oraz bankietowym.

Cieszy się ogromną popularnością wśród klientów, którzy oczekują w szybkim czasie poprawić kondycje skóry.

Efekty

Zabieg fotoodmładzania światłem pulsacyjnym zielonym  jest modelowym przykładem zabiegów fotoodmładzania. Po jego przeprowadzeniu efekty widoczne są niemal natychmiastowo, jednak najlepszych rezultatów można oczekiwać po wykonaniu serii 3 zabiegów w czterotygodniowych odstępach.

W wyniku kuracji  laserowej skóra zyskuje naturalny, zdrowy, a przede wszystkim wyrównany koloryt, ulega naprężeniu dzięki czemu poprawia się owal twarzy. Zaś drobne zmarszczki oraz nierówności skórne znikają lub znacząco się spłycają.

Wskazania

– skóra szara , zmęczona, ziemista

– skóra palacza

– skóra zniszczona słońcem

– skóra z delikatnymi przebarwieniami

– rumień

– trądzik różowaty

– wiotkość skóry

Szczegóły zabiegu

Zabieg fotoodmłafzania laserowego jest zabiegiem szybkim, bezbolesnym i nie wymaga specjalnej pielęgnacji i gojenia po zabiegu. W trakcie trwającego kilkanaście minut zabiegu kosmetolog prowadzi głowicę lasera po obszarach skóry przeznaczonych do leczenia.

Wiązka lasera naświetla głębsze warstwy skóry w sposób nieablacyjny, co oznacza, że przenika przez zewnętrzne warstwy naskórka bez jego naruszania. Dzięki temu od razu można wrócić do normalnych, zwyczajowych czynnosci.

Światło lasera oddziałowuje na melaninę i hemoglobinę, dzięki czemu zabieg jest skuteczny w usuwaniu drobnych przebarwień i wyrównaniu kolorytu skóry oraz zamyka mniejsze naczynka.

Wskazania pozabiegowe

Bezpośrednio po zabiegu skóra może być lekko zaczerwieniona i lekko opuchnięta. Ponieważ terapia laserem uwrażliwia skórę na światło i sprawia, że w pierwszych momentach po zabiegu jest ona delikatna, należy szczególnie troskliwie traktować ją po zakończeniu terapii.

Należy pamiętać o ochronie przed promieniowaniem słonecznym, używaniu kremów z wysokim filtrem ale też o nieforsowaniu skóry mechanicznymi czynnikami, np. tarciem , peelingami. Pozwólmy po prostu swojej skórze na spokojną regenerację.

Przeciwskazania

– ciąża, karmienie piersią

– przyjmowanie leków oraz ziół światłouczulających

– fotodermatozy

– nowotwory złośliwe

– bielactwo, łuszczyca

– zaburzenia krzepnięcia krwi

– skłonność do powstawania bliznowców

– aktywne infekcje skórne w miejscu zabiegu

-świeża opalenizna

– kremy samoopalające

twój problem